Lensical

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 95,8 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Apptly
Lensical mobil uygulaması sayesinde fotoğraflarınız eskisinden daha marjinal olacak.

Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Lensical uygulaması sayesinde fotoğraflarınız üzerinde çeşitli oynamalar yaparak eskisinden daha farklı bir hale sokabilirsiniz. Lensical, yaşlanma efektleri ve folikül doğru bıyıklarla yüzleşmek için ince fotoğraf ön ayarlarından ve sulu boya filtrelerinden her şeyi ekleyen güçlü fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. 

Hepsi basit, güzel, jest tabanlı bir arayüz içinde; herhangi bir en boy oranında fotoğraf çekin ve paylaşın, tüm paylaşılan akışlarınızı ve fotoğraf albümlerinizi kolayca gezip düzenleyin ve yıkıcı olmayan fotoğraf filtreleri ve arkadaşlarınızın kıpırdamasını sağlayacak yüz efektleri ile çok sayıda reklam ögesi elde edin. 

Uygulama içerisinde patron sizsiniz. Fotoğraflarınızı nasıl şekillendirmek isterseniz her şey o doğrultuda ilerler. Beğenmezseniz yapmış olduğunuz işlemi geri alabilirsiniz. Kaliteli filtreler sayesinde fotoğraflarınızı ön plana çıkartın. İnanılmaz boya efektleri ve tuval dokular deneyebilirsiniz. Lensical mobil uygulaması harika efektleri ve içerikleri mobil uygulamanız ile sizlere sunuyor. Süslemiş olduğunuz fotoğraflarınızı sosyal medyalarınızda paylaşmayı unutmayın. 

 

Lensical indir